Przesyłanie faktur przez Strefę Kierowcy Partnera Uber

Article sections

  Strefa Kierowcy - Logowanie

  Link logowania na konto kierowcy Partnera Uber

  Kliknij “Logowanie“ w górnym menu witryny.

  Formularz logowania

  Formularz logowania na konto kierowcy Partnera Uber

  Wpisz w pole “Nazwa użytkownika lub E-mail“ nazwę użytkownika wybraną podczas rejestracji lub e-mail podany podczas rejestracji lub jeżeli go zmieniałeś na swoim koncie, użyj ostatnio ustawionego adresu e-mail. W pole “Hasło“ wpisz podane podczas rejestracji hasło lub jeżeli je zmieniałeś, wpisz aktualne hasło. Następnie kliknij “Zaloguj“.

  Formularz przesyłania faktur – krok 1

  Podstawowe dane

  Kliknij “Prześlij fakturę“ w menu znajdującym się po lewej stronie. Po załadowaniu strony w pole “Wystawca faktury“ wpisz nazwę osoby/firmy, która wystawiła fakturę. Następnie w pole “Nr faktury“ wpisz nr faktury i odpowiednio wartość netto faktury i wartość VAT , odpowiednio w pola “Wartość netto“ i “Wartość VAT“, po czym kliknij na kalendarzu dzień odpowiedni dla daty wystawienia faktury. Po wypełnieniu wspomnianych pól, kliknij “Przejdź do dodawania załącznika“.

  Formularz przesyłania faktur – krok 2

  Załączanie pliku

  Kolejnym krokiem jest dodanie skanu lub zdjęcia samego dokumentu faktury. Plik fotografii lub skanu faktury możesz przeciągnąć i upuścić w prostokątne pole “Faktura“ lub kliknąć “Dodaj pliki“, aby otworzyć systemowe okno przeglądania plików, gdzie możesz wskazać odpowiedni plik. Po dodaniu pliku faktury, kliknij “Prześlij fakturę“ i poczekaj na potwierdzenie wysłania faktury, aby zakończyć proces dodawania faktury. Po pomyślnym dodaniu faktury, możesz dodać kolejną, powtarzając krok 1 i 2.

  Moje faktury

  , a wszystkie uprzednio przesłane znajdziesz w Strefie Kierowcy, po kliknięciu “Moje faktury“ wraz z statusem ich akceptacji (ikonka po lewej stronie).

  Wszystkie uprzednio przesłane przez Ciebie faktury znajdziesz w Strefie Kierowcy, po kliknięciu “Moje faktury“ wraz z statusem ich akceptacji (ikonka po lewej stronie). Zielona ikona oznacza przyjęcie przez nas faktury do rozliczenia, czerwona z wykrzyknikiem oznacza odrzucenie, a pomarańczowa z znakiem zapytania, oczekiwanie na weryfikację przez naszego pracownika.

  w Faktury